Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Duke të të pritur ty, do kishim përfunduar...”- Riniani surprizon Anën në takim

“Duke të të pritur ty, do kishim përfunduar...”-

Riniani ka treguar hapur pëlqimin që ka për Anën dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe në takimin e dytë me të.

“Duke të të pritur ty, do kishim përfunduar...”-

Ai e surprizoi me një takim romantik, pranë zjarrit, ndërsa i tha se kishte pritur me padurim që të kishte disa momente intime me të.

“Duke të të pritur ty, do kishim përfunduar...”-

Megjithatë Ana u tregua disi e ftohtë, duke thënë i treguar atij disa sjellje që asaj nuk i kanë pëlqyer.

Dialogu:

Riniani: Duke të të pritur ty... Zot na ruaj, do të kishim përfunduar te “PërPuthen 40

Ana: Nga të lind dëshira për intimitet për mua?

Riniani: Si, ça është kjo pyetje?

Ana: Ti kujdesesh për të gjitha vajzat, kuron t’i gjesh pikat e ndjeshme

Riniani: Ça janë këto batutat?

Ana: Po sepse ti kështu thua, këtu nuk më pëlqeve fare dhe as puthjet që jep në video

Riniani: Aaa ok, shiko se kur bën kështu, më pëlqen më shumë

Ana: Po luan me zjarrin, ngacmimet në studio për çfarë i bën?

Riniani: Shijoj momentin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore