Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Duhet me qenë Sali Berisha...”/ Bjordi dhe Luizi komentojnë banorët në nominim: Sot shoh spektakël, është sikleti...

“Duhet me qenë Sali Berisha...”/ Bjordi dhe Luizi

I pari që është zgjuar mëngjesin e sotëm në shtëpinë e “Big Brother VIP2” është Bjordi Mezini, të cilit më pas i është bashkuar edhe Luiz Ejlli.

Teksa pinin kafenë jashtë, ata kanë folur rreth nominit dh se si banorët e dominuar do të sillen gjatë ditës së sotme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot është sikleti, sot shoh spektakël se këta që janë në nominim do i shohim duke dhënë maksimumin e tyre. kot, krejt kot

Bjordi: Pse kot?

Luizi: Kot se nuk rregullon gjë për një ditë

Bjordi: E rregullon për 1 minutë, me 1 fjali

Luizi: Duhet me qenë Sali Berisha me e rregulluar për 1 minutë

Bjordi: Mundësitë janë pafund plak. Mjafton të dëshirojnë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore