Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Dua të ta ha buzën”/ "Plasin çokollatat" mes Edit dhe Anës: Kam qejf të të kem partnere në krim

“Dua të ta ha buzën”/ "Plasin çokollatat"

Edi është rikthyer në Për’puthen dhe në takimin e parë me Anën është vënë re tepër afrimitet mes tyre. Edi nuk hezitoi të tentonte të rrëmbente një puthje nga Ana por nuk ia doli.

Edi: Ah sa kam pritur për këtë takim. Që kur të kam parë që ke hyrë kam thënë duhet dikush brenda aty me “e shkatërru” vendin. Unë kam qejf të të kem partnere në krim. Ne e kemi një të mirë që t’i shohim gjërat më përpara. Kur ta shoh personalitetin tënd, e di që ecën mirë.

Ana: Luan me ndjenjat ti?

Edi: Nëse luan dikush me mua, ruhu. Dua të të ha. Dua të ta ha buzën e bukur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore