Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatën në Milano (FOTOT)

Dua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatën

Dua Lipa dhe Gigi Hadid u siguruan që të gjithë sytë të ishin mbi ta ndërsa  kaluan në pasarelë gjatë Javës së Modës në Milano të premten, të veshura me “Versace”.

Shqiptarja ishte padyshim ylli, ndërsa bëri hapjen dhe mbylljen e mbrëmjes së mbushur me emrat më të njohur të modës si: Emily Ratajkoëski, Gigi Hadid dhe Naomi Campbell.

Pas shfaqejen, Dua doli për darkë me kunatën e saj. Dua dhe Gigi Hadid shijuan darkën së bashku në një prej restoranteve më të mira, në “Ristorante Le Briciola”.

Kujtojmë që Dua është imazhi kryesor i “Versace”s dhe një billboard i madh me fotografinë e saj nga kampanja e fundit është vendosur në disa prej dyqaneve më gjigantë të markës në botë.

Dua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatënDua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatënDua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatënDua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatënDua Lipa ylli i “Versace”, pas sfilatës darkon me kunatën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore