Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dua Lipa u tregon amerikanëve gjithë supersticionet e shqiptarëve: Mos hidhni plehrat natën, nëse të kruhet... (FOTO)

Dua Lipa u tregon amerikanëve gjithë supersticionet e

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Jimmy Kimmel Live”. Gjatë kësaj interviste, 25-vjeçarja foli për nominimet e saj në çmimet “Grammy” si dhe thashethemet që u përhapën për një shtatzëni të mundshme. Madje Dua nuk la pa përmendur edhe supersticionet e shqiptarëve

Këngëtarja me famë botërore tha se nuk është shtatzënë për të sqaruar të gjithë njerëzit, që vazhdojnë ende të aludojnë. Kujtojmë se ajo publikoi para disa ditësh një foto të saj me disa emoji të një arushi një biberoni dhe një engjëlli dhe të gjithë menduan se ishte shtatzënë.

25-vjeçarja u shpreh në “Jimmy Kimmel Live” se ajo gjithmonë zgjedh rastësisht disa emoji për fotot e saj, por nuk e mendonte që këtë herë gjithçka do bëhej kaq e madhe dhe njerëzit do dyshonin se ishte shtatzënë.

Dua Lipa u tregon amerikanëve gjithë supersticionet e

Nga ana tjetër, Dua ka treguar se është shumë supersticioze, sepse në fund të fundit është shqiptare. Dhe për këtë arsye Jimmy Kimmel u interesua nëse shqiptarët janë supersticiozë.

“Në familjen time… Ka supersticione të tilla si: Mos i derdh plehrat natën, mos laj rrobat ditë të premte, nëse të kruhet hunda do bëhesh me nerva dhe duhet të prekësh prapanicën tre herë që mos të ndodhë. Nëse të kruhet dora e majtë do marrësh para, nëse të kruhet dora e djathtë do humbasësh para”, tha Dua duke shtuar se këto janë gjëra qesharake.

Ndërsa Jimmy shtoi me shaka se dhe ai duhet të ketë ndonjë rrënjë shqiptare sepse është shumë supersticioz.

Dua Lipa u tregon amerikanëve gjithë supersticionet e

Dua Lipa u tregon amerikanëve gjithë supersticionet e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore