Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dua Lipa shtatzënë? Detaji në postimin e fundit të këngëtares, që i ‘çmendi’ të gjithë

Dua Lipa shtatzënë? Detaji në postimin e fundit të

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka ‘çmendur’ fansat ditën e sotme, pasi fotot e postuara në Instagram i shoqëroi me emrin e një foshnje.

Menjëherë filluan aludimet për një shtazani të këngëtares, e cila është në një marrëdhënie me modelin Anwar Hadid.

Dua Lipa shtatzënë? Detaji në postimin e fundit të

Dua Lipa postoi një foto ku dukej e mrekullueshme, e veshur me një fustan jeshil, që i ekspozonin më së miri këmbët e gjata.

Por, pavarësisht se ajo dukej super seksi, fansat ishin më të interesuar për domethënien e mbishkrimit, që ishin dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll.

Megjithatë, këngëtarja ende nuk ka bërë asnjë deklaratë për të sqaruar gjërat.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore