Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dua Lipa rrëmben vëmendjen e Mark Zuckerberg! Çfarë komenti la gjiganti i rrjeteve sociale për yllin e popit (FOTO)

Dua Lipa rrëmben vëmendjen e Mark Zuckerberg! Çfarë

Ajo është një 10/10 dhe këtë gjë e thotë edhe rrjeti social “Facebook”. Sigurisht që është fjala për këngëtaren e famshme, Dua Lipa, e cila prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e të gjithëve.

Pas përfundimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë, Dua ka udhëtuar drejt Shqipërisë, ku po shijon bukuritë e  vendit para nisjes së festivalit në Tiranë, në fund të muaj gusht.

Kanë qenë të shumta postimet e 26-vjeçares, këtë periudhë “pushimi” për të.

Ylli i “Levitating” ka tërhequr edhe vëmendjen e gjigantit të mediave sociale, Mark Zuckerberg.

Faqja zyrtare e “Facebook” ka lënë një koment nën foton e Dua Lipës në këtë rrjet social ku shkruan: Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme".

Dua Lipa rrëmben vëmendjen e Mark Zuckerberg! Çfarë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore