Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dua Lipa poston kujtimin e rrallë nga fëmijëria (FOTO)

Dua Lipa poston kujtimin e rrallë nga fëmijëria (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa, mundohet të jetë sa më aktive për ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët presin me padurim foto e video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Dua na është bërë nostalgjike për veten në moshë të vogël, ndaj na ka ‘qerasur’ me fotot më të lezetshme nga fëmijëria e saj.

Artistja ka shkëputur disa fotografi të realizuara shumë vite më parë, bashkë me shoqet e saj e motrën Rinën.

Dua Lipa poston kujtimin e rrallë nga fëmijëria (FOTO)

Dua kishte veshur një bluzë të kuqe dhe të verdhë, teksa pozoi pranë me vajzat  e saj dhe njihet shumë lehtësisht edhe pse kanë kaluar shumë vite.

Ajo është një ndër gocat më të suksesshme, këngët e së cilës kanë qenë më të dëgjuarat në 2020-n në Britaninë e Madhe në radio dhe televizion. Ajo realizoi një super album të suksesshëm si “Future Nostalgia”, i cili i dhuroi gjithë suksesin vitin që lamë pas. Madje Dua Lipa ka arritur të rrëzojë nga froni edhe Ed Sheeran, që ka qenë artisti më i dëgjuar në Britaninë e Madhe që nga viti 2017.

Dua Lipa poston kujtimin e rrallë nga fëmijëria (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore