Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Donaldi zbulon banoren që e ka zhgënyer në shtëpi

Donaldi zbulon banoren që e ka zhgënyer në shtëpi

Banorët duhej të organizonin një lojë këtë të hënë. Në shtëpi Janë vendosur 15 gogla dhe secila prej tyre ka nga 2 pyetje.

Ata me radhë morën goglat dhe pasi të lexojnë pyetjet duhet të thonë për pyetjen 1 dhe të drejtojnë gishtin tek personi për të cilën mendon se shkon përgjigjja për pyetjen 1.

Pyetja për Donaldin ishte kjo: Cili banor e ka zhgënjyer më shumë?

Përgjigjja e tij ishte Monika.

Ata vendosen që me hedhjen e lekut kokë apo pil, nëse bie kokë, atëherë banorët do të duhet ta lexojnë pyetjen me zë të lartë, nëse bie pil nuk do ta lexojnë.

Donaldit i ra pil dhe kështu që ai nuk e tha me zë të lartë pyetjen e tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore