Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Donaldi ndërrohet me Romeon / Beatrix dyshon por s’e dallon, e identifikon Einxhel

Donaldi ndërrohet me Romeon / Beatrix dyshon por s’e dallon, e

Vëllai i Madh vendosi “t’u punojë një rreng” banorëve. Donaldi u takua pa dijeninë e banorëve të tjerë me vëllain binjak, Romeon dhe pas ndërrimit të rrobave ndryshuan edhe vendet.

Romeo u fut në shtëpi dhe aktroi sikur ishte Donaldi. Ai u ul pranë Beatrix, që fillimisht e pa disi dyshuese, por më vonë e pyeti që t’i tregonte se çfarë kishte ndodhur në dhomën e rrëfimit “pa i futur tmerrin”.

As Beatrix dhe as banorët e tjerë nuk e vunë re ndryshimin, me përjashtim të Einxhel.

“Ky nuk është Donaldi”, tha ajo, duke shkaktuar më pas të qeshura mes banorëve, që e kuptuan se në shtëpi kishte hyrë vëllai binjak i tij.

Pasi u zbulua, në shtëpi u fut më pas edhe vetë Donaldi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore