Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Donaldi këshillon Monikën: Bëje ti hapin e parë dhe shih se si...

Donaldi këshillon Monikën: Bëje ti hapin e parë dhe shih se

Debati mes Monikës dhe Einxhel vazhdon të diskutohet edhe me banorët e tjerë.

Donaldi i thot Monikës të bëj hapin e parë që dyshja të sheshojë keqkuptimet mes njëra-tjetrës.

“Për mendimin tim bëje ti hapin e parë edhe shiko si do të reagojë ajo,në bazë të reagimeve ti shiko nëse ke pasur të drejtë apo jo në lidhje me atë vazjë.Po ta them për mirë këtë gjë”,-i tha ai Monikës.

“Unë dukem sikur çfarë i kam bërë asaj goce por faktikisht nuk i kam bërë asgjë.Realisht nuk e kam kuptuar se çfarë pati ajo me mua.Ajo abuzoj shumë keq edhe në Prime që e hapi sërish atë temë,”-tha Monika e shqetësuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore