Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Dole bllof kësaj radhe”/ Geljani vë në siklet Sarën, djemtë e duartrokasin

“Dole bllof kësaj radhe”/ Geljani vë në siklet

Puntatën e sotme në Përputhen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në këtë takim dhe ndjeu tension.

Përgjigjen për këtë e dha vetë Geljani, i cili tha se duke parë që Sara është lozonjare me të gjithë djemtë vendosi që mos i linte asaj mundësinë të bënte të njëjtën gjë me të.

Sjelljen e Geljanit e përshëndetën të gjithë djemtë, madje edhe opinionisti Arjan Konomi.

Andi tha se Sara doli bllof kësaj here, pasi nuk i eci loja e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore