Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dojna Mema tregon dallimin mes mamasë dhe motrës së saj!

 

Ata janë çifti më i përfolur i momentit dhe bëhet fjalë për Dojna Mema dhe Vlashent Sata. Dyshja është në një lidhje dashurie prej kohësh tashmë dhe sytë e të gjithëve janë drejt tyre. Dojna është në pritje të ëmbël të një vogëlushi dhe ndan shpesh me ndjekësit e saj postime nga ky rrugëtim kaq i mrekullueshëm.

Ditën e sotme Dojna e ka kaluar me familjen e saj dhe këtë na e ka treguar me disa postime në Instastory, ku në një ndër to bukuroshja na ka tregua mamanë e saj, e cila shfaqet e nevrikosur dhe e krahason atë me motrën e saj, e cila është e qeshur. Në video Dojna shkruan:

Gjeni akrepin dhe gaforen

Dojna Mema tregon dallimin mes mamasë dhe motrës së saj!Dojna Mema tregon dallimin mes mamasë dhe motrës së saj!

Edhe shumë pak e ndan bukuroshen nga pritja e ëmbël. Gjithmonë Dojna ka postuar foto dhe video nga ecuria e shtatzënisë së saj dhe kështu ka qenë edhe një postim i moderatores, ku na ka treguar se tashmë ka hyrë në muajn e fundit të shtatzënisë.

Çifti Dojna-Vlashent nuk ishin shfaqur asnjëherë në një intervistë televizive së bashku gjatë shtatzanisë së bukuroshes, por ‘thyen akullin’ në episodin e fundit të ‘Më lër të flas’.

Jo vetëm kaq, por bukuroshja së fundmi ka realizuar një fotosesion artistik që na i ka bërë ‘sytë zemra’ për revistën ‘Who’ ku ishte gjithashtu e ftuar në një intervistë. Prezantuesja mes të tjerash tregoi se kur do të rikthehet në ekran.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore