Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do vijë dita që...”/ Olta krahason Luizin me mashkullin më seksi në botë: Dukesh fiks si ai

“Do vijë dita që...”/ Olta krahason Luizin me mashkullin

Olta Gixhari mendon se Luiz Ejlli ngjan me aktorin Tom Hardy, i shpallur si një nga meshkujt më seksi në botë.

Këtë deklaratë aktorja e bëri teksa ndodhej në dhomën e gjumit dhe këngëtari shkoi pranë Kiara Titos për ta puthur.

“Do vijë dita që...”/ Olta krahason Luizin me mashkullin

"Ore pse më dukesh mua si Tom Hardy? Kopje si ai", i tha Olta teksa Luizi nisi të qeshte.

“Le se më ke bërë me turp. Kam turp”, thotë këngëtari duke qeshur dhe aktorja shton: “Në errësirë je kopja e Tom Hardy-t. Do vijë dita që edhe ditën ashtu do dukesh. E ça ka ai më shumë se ti”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore