Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do vdisja ta kisha më të madhe”/ “Habit” Manushi: Unë me gruan kemi 7 vite diferencë por...

“Do vdisja ta kisha më të madhe”/ “Habit”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diksutua lidhjet me diferencë të madhe moshe, ku si shembull u mor marrëdhënia e re e dua lipës, e cila është e lidhur me një person 14 vite më të madh.

Eduard Manushi deklaroi se sipas tij, diferenca ideale mes një çifti është 7 vite, aq sa i dhe bashkëshortja kanë, por shtoi se do vdiste që partnerja të ishte më e madhe.

“Mendoj se për mua mosha ideale është mes 5 dhe 10, pra 7.5. 7 vite sa kam unë me bashkëshorten. Unë jam më i madh, por do vdisja ta kisha gruan më të madhe.”- tha Manushi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore