Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do ua ѕhkatërroj”/ Mos ndoshta u bë xheloze? Olta ndërрret momentet romantike të çiftit Kiara-Luiz

“Do ua ?hkatërroj”/ Mos ndoshta u bë xheloze? Olta

Dalja e Armaldo Kllogjerit nga shtëpia e Big Brother Vip ka indinjuar tej mase Oltën.

Aktorja është shprehur e vendosur se pas daljes së Maestreos do të bëjë gjithaçka që të largojë Kiarën nga shtëpia, në mënyrë që të dobësojë Luizin.

Mbrëmjen e djeshme Olta ka shkuar te suita e Kiarës dhe Luizit, ku i ka kërkuar llogari Luzit për lojën e “padrejtë” sias saj që Luizi po bën, ndërsa i ka thënë çiftit se do ua “shkatërrojë moment e bukura që po kalojnë në suitë”.

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën. Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore