Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do të të kap o Olta Gixhari...dhe do vdesësh fare”/ Çfarë ndodhi mes Kiarës dhe aktores (VIDEO)

“Do të të kap o Olta Gixhari...dhe do vdesësh fare”/

Olta dhe Kiara duket se janë afruar shumë me njëra-tjetrën kohët e fundit. Ato shihen shpesh sëbashku duke biseduar e duke bërë shaka.

Një prej momenteve të tyre gazmore ishte kur Olta e ngacmonte Kiarën duke e gudulisur.

Në shaka e sipër Kiara i thotë: “Do të të kap o Olta Gixhari, e do të të gudulis, sa të vdesësh fare”.

Olta: Rri mos bëj rezistencë se do thyesh diskun. Paska forcë kjo

Kiara: Qeka dreq kjo..Olta, unë s’dua vetë, se po t’u çua lushnjarja..

Olta: Shih si e mbaj me një dorë..

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore