Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Do të ta dhuroj unë apartamentin, të jetosh me Kiarën"/ Olta bëhet bujare me Luizin, por ka një kusht

"Do të ta dhuroj unë apartamentin, të jetosh me

Qetsori e shikon veten si pretendent për finalist, madje edhe si fitues i këtij edicioni të Big Brother Vip. Teksa po bisedonte me Luizin dhe Oltën, ai tha që ka ardhur të fitojë çmimin e madh.

Teksa rrethi i bërthamës po ngushtohet dhe dalja e Armaldos, thuajse ndryshoi të gjithë rrjedhën e ngjarjeve në shtëpi, Luizi, Olta dhe Qetsori thonë se ata të tre janë në finale.

Olta i tha Luizit se nëse ajo shkon dorë për dore me të në finale, ka menduar që çmimin e madh ta ndajë me të. Ajo tha se nuk e ka vendosur akoma, por se një gjë të tillë e ka menduar.

Luizi nga ana tjetër u shpreh se nëse ai është finalist me Oltën, ai do i marri të gjitha paratë për vete. Ai madje tha se me ato para, ka dëshirë të blejë një apartament, pasi në Tiranë jeton me qira.

Olta i tha Luizit se do ia blejë ajo apartamentin që të jetojë me Kiarën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore