Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do të shkel me këmbë”/ I ati i Deas i indinjuar: Luizi është babai i saj në moshë

“Do të shkel me këmbë”/ I ati i Deas i indinjuar:

Babai i Dea Mishel ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel, ku foli për lojën e së bijës brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

I ati i banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri u shpreh se Dea ka treguar karakter dhe se ‘është e vërtetë dhe e drejtë’.

“Të thuash sot të vërtetën krijon armiq. Vajza ime ka treguar karakter. Tregoi karakterin e saj, pavarësisht se është e ëmbël. Përballë padrejtësisë qëndron e fortë. Nëse zgjat programi, ju do ta shikoni, ajo nuk fyen, është sjellë me edukatë. Nuk i shmanget padrejtësive. Nuk ka mashtruar, nuk ka bërë prapaskena. Unë e shoh siç është në jetën e përditshme, nuk ka ndryshime”, tha babai i Deas.

“Do të shkel me këmbë”/ I ati i Deas i indinjuar:

Ky i fundit më pas tha se ka ankesat e tij për njerëzit që janë brenda në BB VIP2 apo edhe ato jashtë.

“Është një paraqitje e shoqërisë shqiptare aktuale, që kalojnë në ofendime të rënda. Ju e patë në prime-n e kaluar. Bullizohet një femër, janë bullizuar të gjitha për mendimin tim.

Problemi është se Dea bullizohet, fyhet, do të shkel me këmbë, nga një mashkull që është babai i saj në moshë, e shoqëria shqiptare në vend që të reagojë, solidarizohet me të. Dea as ka fyer, as ka bullizuar njeri”, shtoi ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore