Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do të kërcënoj me këtë foto”, balerina e njohur poston pozën e 10 viteve më parë

“Do të kërcënoj me këtë foto”, balerina e

Alba Hoxha është një nga balerinat më të komentuara në Shqipëri. Disa kohë më parë u komentua gjatë për një lidhje të mundshme me koreografin e njohur, Albi Nako, por që të dy i mohuan këto zëra.

Por jo vetëm kaq, pasi Alba herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundi.

“Do të kërcënoj me këtë foto”, balerina e

Një ditë më parë, balerina e njohur publikoi në “Instastory” një imazh të realizuar 10 vite më parë.

Hoxha shihet duke pozuar krah mikeshave të saj, ndërsa vihet re se është pa make-up dhe me flokë të lëshuara, teksa buzëqesh para kamerës.

Me shaka, ajo shkruan se një nga shoqet e saj e ka “kërcënuar” se do a publikonte këtë foto, e si pasojë ka vendosur që ta bënte vetë e para një gjë të tillë.

“Do të kërcënoj me këtë foto”, balerina e

“Do të kërcënoj me këtë foto”, balerina e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore