Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do më dehësh sot?/ Antonela nuk përmbahet ndaj Atdheut, puthje, përqafime dhe xhakuzi

Do më dehësh sot?/ Antonela nuk përmbahet ndaj Atdheut, puthje,

Takimi i Antonelës dhe Atdheun ka qenë plot surpriza.

Pas masazhit, të dy kanë shijuar qëndrimin me njëri-tjetrin në xhakuzi.

Pjesë nga biseda

Antonela: Ka ardhur një Atdhe i ri.

Atdhe: Më bëhet qejfi.

Antonela: Do të më dehësh sot?

Atdhe: Pse dehesh ti?

Antonela: Po sillesh shumë mirë. Je gjithmonë tek njerëzit që ja vlejnë? Me mu nuk ke qenë gentleman.

Atdhe: Është takimi i parë.

Antonela: Nuk di si të të falenderoj për këto takime. Nuk di si të qëndroj serioze me ty.

Atdhe: Ndihem shumë keq se më duket se po tallesh me mua.

Antonela: Jo, ti po qesh me mua.

Do më dehësh sot?/ Antonela nuk përmbahet ndaj Atdheut, puthje,Do më dehësh sot?/ Antonela nuk përmbahet ndaj Atdheut, puthje,Do më dehësh sot?/ Antonela nuk përmbahet ndaj Atdheut, puthje,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore