Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona”, Sindi humb njeriun e shtrenjtë: Fryma na merret

“Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona”, Sindi humb njeriun

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, ka zbuluar përmes një postimi në “Instastory” se gjyshi i saj ka ndërruar jetë.

Ajo shkruan se gjyshi do të mbetet gjithmonë në zemrën e saj dhe është e sigurt se do të ketë një udhëtim shumëngjyrësh.

“Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona”, Sindi humb njeriun

“Jeta është plot me surpriza. Herë na surprizon ëmbël e herë hidhur. Kur na surprizon ëmbël gëzohemi dhe zemra na bëhet mal, kur na surprizon hidhur qajmë dhe zemra duket sikur na ngushtohet e fryma na merret. Jeta është një karusel ndjenjash. E bukura është të jesh gjithmonë me njerëzit më të dashur në këtë karusel dhe është e sigurt që do kesh një udhëtim shumëngjyrësh. E kështu ishte dhe jeta jote gjysh i dashur... Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona”, shkruan Sindi në postimin e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore