Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Do marr valixhet dhe do iki"/ Olta Gixhari "shpërthen" në lot brenda shtëpisë së BBVIP, çfarë ndodhi?

"Do marr valixhet dhe do iki"/ Olta Gixhari "shpërthen"

Marrëdhëniet mes banorëve në shtëpinë e Big Brother Vip Albania duket se janë tensionuar.

Olta Gixhari është përfshirë në diskutime me Gentin ku shprehet shumë e revoltuar. Ndërsa ka biseduar në një moment me Amosin dhe Luizin ajo është shprehur se nuk pranon të dëgjojë batuta nga ana e Gentit që mesa duket e kanë prekur.

“Nuk dua të rri në këtë shtëpi dhe të kem kështu batutash. Nuk dua, do marr valixhet dhe do të iki. Ose do të iki ai. Nuk e di do të merren masa. Çfarë duhet të ndodhë më shumë? Do kapen për flokësh…”, ka thënë ajo ndërsa ka biseduar me djemtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore