Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do ma japësh apo mos të të flas më?”/ Tekat e Kiarës po ia vështirësojnë lojën Luizit, çifti sërish debate pas mesanate

“Do ma japësh apo mos të të flas më?”/ Tekat e

Loja siameze ka bërë që çifti Luizi dhe Kiara të jenë paska të distancuar këto ditë.

Distanca e tyre duket se është reflektuar gjithashtu edhe në komunikimin e çiftit, teksa jo më larg se mbrëmë dyshja ka patur një debat të vogël dhe e gjitha prej një teke të Kiarës.

Teksa moderatorja i ka kërkuar të dashurit të saj një cigare elektronike dhe e ka kërcënuar se s’do ti flas më, duket se Luizi është thyer dhe ka pranuar.

Pasi mori prej tij një pergjigje pozitive, Kiara nuk i ka lënë tekat duke e refuzuar dhe duke u mërzitur.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Më jep një veep (cigare elektronike) sa për tani se s’kam cigare. Hh more ti mos u bëj kështu.

Luizi: Si po bëhem pse ti je më e mirë se të tjerët, ça do më japësh në këmbim?

Kiara: Do ma japësh apo s’të flas më me gojë

Luizi: Do rrish pa folur?

Kiara: Po

Luizi: Merre atëherë

Kiara: Nuk e dua tani

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore