Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do luftoj deri në fund për të”/ Luizi komenton sulmet e banorëve ndaj Kiarës: E panë shumë mirë kush është ajo...

“Do luftoj deri në fund për të”/ Luizi komenton

Luizi ka folur ditën e sotme në lidhje me sulmet që i janë bërë gjatë kësaj jave Kiara Titos në shtëpinë e Big Brother, nga banorët e tjerë duke i thënë se ka mbrojtur atë.

“Këta i janë kthyer Kiarës kundra të gjithë, duke e sulmuar se ajo po më mbronte mua. Por e panë shuam mirë kush është Kiara Tito. Jam kaq i lumtur që e kam zgjedhur dhe që do luftoj deri në fund për të.”- tha Luizi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore