Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore e uron publikisht (FOTO)

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Mbretëresha, Duka dhe Dukesha e Cambridge, kanë uruar publikisht Meghan Markle në 39-vjetorin e lindjes.  

Madje duket se mbretëresha Elizabeth po mundohet të thyejë akullin që ishte krijuar në marrëdhënien me nipin Harry dhe bashkëshorten e tij Meghan, pas largimit të këtyre të fundit nga familja mbretërore.

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Mëngjesin e sotëm, profili zyrtar i Royal Family në “Instagram” postoi një fotografi të Mbretëreshës, 94 vjeç dhe Meghan Markle në eventin e tyre të parë të përbashkët mbretëror me një mesazh të ëmbël: “I urojmë Dukeshës së Sussex Gëzuar Ditëlindjen”!

Ky postim u pasua menjëherë me një tjetër urim nga profili i Kate dhe William’s, Kensington Palace dhe llogaria e Clarence House, e drejtuar nga stafi i familjes së Princit Charles dhe Dukeshës së Cornwall.

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Mesazhet vijnë pas disa detajeve të rënda që u publikuan në biografinë e Sussexes ‘Finding Freedom‘, botuar javën e ardhshme.

Libri, i shkruar nga Omid Scobie dhe Carolyn Durant, pretendon se marrëdhëniet midis Sussexes dhe Cambridges u prishën aq shumë, saqë në mars, çiftet mezi po flisnin.

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Në shkrim pretendohet se Meghan dhe Harry luftuan kundër oborrtarëve që kishin frikë se ata do të bëheshin më të famshëm se vetë familja Mbretërore.

Postimet e ditës së sotme për ditëlindje sugjerojnë se familja mbretërore e udhëhequr nga Mbretëresha, janë të etur për të prishur imazhin e dëmtuar në publik dhe të paraqesin një front të bashkuar.

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Do ketë paqe? Meghan Markle mbush 39 vjeçe, familja mbretërore

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore