Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do ju surprizoj në një ditë tjetër”/ Bjordi ka dy fjalë për Kiarën: Thuaj të dua...

“Do ju surprizoj në një ditë tjetër”/ Bjordi ka

Bjordi Mezini e ka thënë hapur se nuk beson aspak te dashuria mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos. Madje mëngjesin e sotëm, ai i tha këngëtarit të njohur se nuk e bind aspak moderatorja.

Ndërkohë gjatë mbrëmjes, teksa ndodheshin jashtë në oborr, regjisori i tha Kiarës që t’i thoshte Luizit ‘thuaj të dua’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Edhe kjo që thotë ‘le të rrjedhë’

Kiara: Ça mund ti them këtij njeriu

Bjordi: Të dua

Luizi: Ja

Bjordi: Shikoje në sy dhe thuaj të dua

Luizi: Jepi fund i thashë gjithë kësaj historie.

Kiara: Do ju surprizoj në një ditë tjetër

Bjordi: Nesër është dita e surprizave mendoje. Po deshe me surprizuar nesër ke shansin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore