Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up (FOTO)

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj të 51-të, vetëm disa ditë më parë me urime të ngrohta nga miqtë, familja dhe fansat e saj.

Por, kandidatja dy herë e ‘Grammy’ duket se ka zbuluar burimin e rinisë së saj gjatë karantinës.

Ajo tregoi bukurinë natyrale ditën e shtunë duke ndarë në Instagram një selfie mahnitëse pa grim, pasi dërgoi përshëndetje për këtë ditë si dhe uroi 127 milionë ndjekësit e saj.

51-vjeçarja u shfaq me flokët lëmsh, teksa krah fotografisë shkruante: “Mirëmëngjesi të gjithëve”.

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up

Do habiteni, 51-vjeçarja Jennifer Lopez tregon fytyrën pa make-up

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore