Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të parë (FOTO)

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

E dinit ju që pëllumbat mund të tregojnë nëse njerëzit kanë kancer apo jo? Çdo ditë ne mund të mësojmë diçka të re, e ato mund të na bëjnë të buzëqeshim, të na mahnitin apo deri diku edhe të na frikësojnë.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku tregojnë disa gjëra që nuk i dinim përpara dhe do habiteni kur do t’i lexoni.

Madje bota juaj mund të tronditet pak pasi të lexoni disa nga gjërat e mëposhtme:

Shumë buzëkuq përmbajnë luspa peshku.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Pëllumbat mund të identifikojnë kancerin e gjirit në mamografi ashtu siç mund ta bëjnë ekspertët njerëzorë.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Patëllxhani përmban nikotinë.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Lopët që kanë një emër prodhojnë 258 lira qumësht më shumë sesa ata që nuk kanë një emër

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Bananet janë radioaktive

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Një trup i njeriut përmban 0.2 mg ar.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Nuk ka shenja "Stop" në rrugët në Paris

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Ekziston një kuti postare nënujore në Japoni dhe ju mund të dërgoni një postë prej saj.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Ngjyra e mollës nuk ka asnjë lidhje me sa e ëmbël është.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Pandat mund të mashtrojnë shtatzëninë.

Do habiteni! 10 gjëra që po i mësoni për herë të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore