Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën... (FOTO)

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e festoi dhe uroi Vitin e Ri kështu.

Fustani i saj ngjyrë argjendi me kurrizin zbuluar u komentua në rrjet dhe në faqet e modës si i guximshëm. Ekspozimi i tangave ishte një detaj që plotësonte look-un.

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën...

Fustani i krijuar nga frymëzohej nga ai i Paris Hilton, që veshi në 2003-shin, në ditëlindjen e 21-të. Vetë Paris madje komplimentoi Duan.

Po Dua Lipa s'ishte e vetmja që solli këtë trend për 2023-shin. Një fustan të ngjashëm në still e veshi edhe Hailey Bieber. Guximtar, por në modë!

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën...

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën...

Do guxonit kaq shumë? Tangat mbi fustan, trendi që vendosën...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore