Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do guxonit kaq shumë? Gratë që veshën fustane të ‘papërshtatshme’ për festa dhe nuk u intereson (FOTO)

Do guxonit kaq shumë? Gratë që veshën fustane të

Jemi në sezonin e festave dhe duket sikur është momenti i duhur për të ‘vjedhur’ gjithë vëmendjen me veshjet tona me këtë rast. E kur është për festa, njerëzit menjëherë mundohen që të zgjedhin veshjet më të bukura.

Madje ndonjëherë edhe rrezikojnë dhe guxojnë me zgjedhjen e tyre. I tillë është rasti i këtyre grave, të cilat kanë ‘tronditur’ me besimin e plotë në veshjen e tyre.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme dhe jepni mendimin tuaj. Ju do guxonit t’i vishnit?

Do guxonit kaq shumë? Gratë që veshën fustane të

Do guxonit kaq shumë? Gratë që veshën fustane të

Do guxonit kaq shumë? Gratë që veshën fustane të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore