Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Do fle me Kiarën”/ Olta bezdiset nga biseda e Kiarës dhe Luizit: Do vish edhe ti të bësh muhabet?

“Do fle me Kiarën”/ Olta bezdiset nga biseda e Kiarës dhe

Biseda deri vonë e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, të cilëve më pas iu bashkua edhe Ronaldo Sharka, duket se ka bezdisur Olta Gixharin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kur sheh Ronaldon që i afrohet Kiarës dhe Luizit ajo çohet dhe thotë: Hë do vish dhe ti tani të bësh muhabet?

“Jo, do fle gjumë me Kiarën”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore