Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Antipatike, do e thyej...”/ Fation Kuqari shpërthen ndaj Sindit të Për’puthen

“Antipatike, do e thyej...”/ Fation Kuqari shpërthen ndaj

Ish-konkurrenti i Për'puthen, Fation Kuqari ka shpërthyer keq ndaj Sindit. Ai ka publikuar një foto të Sindit, mbi të cilën ka vendosur një emoji të madh në fytyrë.

Fationi ka shkruar se Sindi i duket shumë antipatike dhe i vjen të thyejë televizorin kur e sheh.

“Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike”, ka shkruar ai.

“Antipatike, do e thyej...”/ Fation Kuqari shpërthen ndaj

“Antipatike, do e thyej...”/ Fation Kuqari shpërthen ndaj

“Antipatike, do e thyej...”/ Fation Kuqari shpërthen ndaj

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore