Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Do doja me Edi Ramën"/ Këngëtarja shqiptare nuk fsheh dëshirat e saj kur pyetet për...

"Do doja me Edi Ramën"/ Këngëtarja shqiptare nuk fsheh

Ana Kabashi, këngëtarja e njohur që prej vitesh tashmë është pjesë e muzikës ka dhënë një intervistë për "Panorama plus", duke treguar anën tjetër të karrierës dhe jetës profesionale.

E pyetur se cilët do ishin të ftuarit e një darkë ideale në shtëpinë e saj, Ana tha këto emra: Barack Obama, Edi Rama, Elon Musk, Jessie J, Jay Z, Marilyn Monroe.

Më pas përmes disa postimeve në Instastory, këngëtarja sqaroi se do kishte dashur të darkonte me këta persona sepse është kurioze për jetën e tyre dhe faktin që kanë ndikim në botë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore