Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Do dalësh nga shtëpia tani..."/ Dea në lot, Luizi nuk e kursen. Çfarë ndodhi mes tyre

"Do dalësh nga shtëpia tani..."/ Dea në lot, Luizi nuk

Dea foli dje para banorëve për batutën pa kripë që bëri në TikTok e që u bë virale në lidhje me fëmijët jetimë.

“Kjo është arsyeja se pse jam futur këtu në Big Brother, është që të kem mundësi të bëj diçka që të rikuperoj gabimin që kam bërë.

Dhe t’ju kërkoj falje të gjithë njerëzve që mund të kem lënduar me fjalët e mia. Më falni që emocionohem se është dhe ngarkesa.

Falenderoj dhe njerëzit si Lorenci, që pavarësisht se kam bërë një gabim, kanë treguar empati dhe mirësjellje ndaj meje. Prandaj flas shpesh për empatinë, se kur më është dashur, nuk ma ka dhënë njeri. Njerëzit ma kuptojnë dhe besojnë do më falin për atë batutë”.

Luizi: A do e lesh garën tani pas kësaj?

Dea: Jo

Luizi: Aa, e po mos thuaj erdha për këtë pra

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore