Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Do bëhen prindër të tre djemve, ja si reagon çifti i famshëm kur mëson se po presin binjakë: E ke seriozisht? (VIDEO)

Do bëhen prindër të tre djemve, ja si reagon çifti i

Në muajin korrik të këtij viti, Ashley Graham, zbuloi se do të bëhej nënë për herë të dytë. Modelja e famshme e kolme dhe bashkëshorti i saj, Justin Ervin, do të bëhen sërish prindër.

Së fundmi, 33-vjeçarja ka zbuluar përmes një video në “Instagram” se do të bëhet sërish nënë e një djali! Në fakt jo vetëm 1 por dy djemve.

Do bëhen prindër të tre djemve, ja si reagon çifti i

Në videon e postuar shihet se si çifti i famshëm mësoi se është në pritje të binjakëve.

“E ke seriozisht? Do të bëhemi me tre djem?”- thotë Ashley duke qeshur, ndërsa Ervin shton me mosbesim: “Po bëni shaka!”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Ata janë prindër të një djali, Isaac Menelik, i cili ka ardhur në jetë më 18 janar të vitit 2020.

“Nuk mendoj se ai e kupton konceptin e të qenurit vëlla i madh. Ai e di që në bark ka fëmijë, pasi unë i them: “Ja ku është bebi”, dhe pastaj ai tregon me gisht dhe dëshiron ta puthë”, tha Graham në një intervistë për “People” disa kohë më parë.

Do bëhen prindër të tre djemve, ja si reagon çifti i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore