Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë një diferencë (FOTOT)

Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë

Brooklyn Beckham djali i David dhe Victoria është fejuar me aktoren amerikane Nicola Peltz e cila është 4 vjet më e madhe se ai.

Sipas britanikes “Mirror” besohet se ata së shpejti do të martohen dhe për këtë janë dakord edhe prindërit e 21 vjeçarit. Fëmija më i madh i familjes Beckham, ka tetë muaj që ka nisur një lidhje me 25-vjecaren bukuroshe. Një burim për “Mirror” tha se Brooklyn u ka thënë miqve të tij në Los Angelses se ai dhe Nicola janë fejuar.

Brooklyn Beckham ka pasur edhe lidhje të tjera ku edhe ato kanë qenë më të mëdha se ai. Chloe Moretz dhe modelja Hana Cross, ishin nga 23 vjeçe te dyja.

Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanëDjali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanëDjali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë  Djali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanëDjali i David dhe Victoria Beckham fejohet me aktoren e njohur, por kanë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore