Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

DJ vë padashje këngën e Noizy-t/ Don Xhoni nxehet e i përplas laptopin gjatë koncertit (VIDEO)

DJ vë padashje këngën e Noizy-t/ Don Xhoni nxehet e i

Reperi Don Xhon performoi mbrëmjen e djeshme në një lokal në Vjenë të Austrisë.

Por, ajo që u vu re ishte tensioni gjatë performimit në fjalë. Ndjekësit kanë pikasur në rrjete sociale një moment nervoziteti apo ekzaltimi kur përgjatë interpretimit të njërës prej këngëve të tij, reperi godet fort duke përplasur laptopin e DJ-it të eventit, DJ Gimi-O.

Disa ndjekës tregojnë se gjatë performancës së reperit, në sfond u vu kënga e Noizy-t dhe kjo bëri që Don Xhoni të dilte nga vetja dhe të përplaste laptopin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore