Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dj Dagz është dakord! Einxhel Shkira zbulon se si do të duket djali i tyre (FOTO)

Dj Dagz është dakord! Einxhel Shkira zbulon se si do të duket

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP", Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Pasi zbuluan se do të bëhen me një djalë, ata nuk ndalojnë së postuar në rrjetet sociale momente të bukura me njëri-tjetrin.

Teksa po e presin me padurim për ta pasur pranë tyre, Einxhel dhe Dj Dagz kanë nisur që të ‘hamendësojnë’ se si do të duket i vogli i tyre.

Dj Dagz është dakord! Einxhel Shkira zbulon se si do të duket

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur publikoi një foto interneti ku shfaqej një bebush i vogël përpara frigoriferit.

 “Definitivisht fëmija ynë @djdagz”, shkroi Einxhel krahas postimit duke treguar për ndjekësit se si ajo e imagjinon të birin e saj në të ardhmen. Dagz gjithashtu ishte plotësisht dakord teksa ripostoi foton në profilin e tij.

Dj Dagz është dakord! Einxhel Shkira zbulon se si do të duket

Dj Dagz është dakord! Einxhel Shkira zbulon se si do të duket

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore