Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e ëmbël Borës: Për ty botën...

Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani, feston sot ditën e lindjes. bukuroshja brune mbush 31 vjeç dhe festën e ka nisur që në fundjavë, kur u nis për udhëtim me djalin, Arborin, partnerin e saj Donald Veshaj, miken e saj Semi Jaupaj dhe të afërm.

Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e

Ditën e sotme, aktori i njohur ka shpërndarë një foto të Borës bardh e zi, në dëborë, ku e uron me një dedikim të ëmbël:

“Për ty botën. Gëzuar ditëlindjen shpirt”.

Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e

Bora Zemani më pas e ka rishpërndarë këtë foto dhe shkruan për Donaldin: “Shpirti im”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore