Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ditëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjet nga festa (FOTOT)

Ditëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjet

Arta Nitaj mbetet e komentuar për jetën e saj private dhe paraqitjet provokuese në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja e njohur së fundi ka filluar pushimet në Dubai, dhe atje ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të.

Ajo mbrëmë ka postuar disa pamje në rrjetin social “Instagram”, ku ishte duke u argëtuar në një klub nate në Dubai, në shoqërinë e mikeshës së saj.

E veshur në një fustan elegant me ngjyrë rozë, në të cilin ekspozoi linjat e përkryera, Arta dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

“25 asnjëherë nuk është dukur kaq mirë”, ka shkruar Arta.

 

Ditëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjetDitëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjetDitëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjetDitëlindja mes sheikëve/ Arta Nitaj e djeg në Dubai, dalin pamjet

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore