Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e këngëtares shqiptare (FOTO)

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Këngëtarja Adelina Tahiri është tërhequr prej kohësh prej muzikës dhe tashmë shumë rrallë publikon ndonjë projekt të ri muzikor.

Prej disa kohësh ajo është tërhequr nga skena dhe muzika, duke publikuar rrallë këngë të reja. Bëhet fjalë për Adelina Tahirin, e cila duket se tani po i përkushtohet partnerit dhe djalit të tyre, Jon.

Por pavarësisht kësaj, këngëtarja vazhdon të qëndrojë aktive dhe në kontak me ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale.

Me postimet rreth përditshmërisë, Adelina i bën fansat e saj “pjesë” të jetës së tanishme. E në postimet në “Instagram” e shohim atë gjithmonë bionde dhe të kuruar në çdo detaj.

Por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë me një postim në “Instastory”. E kishit parë ndonjëherë Adelinën para se të bëhej e famshme? Më saktë, shumë vite më parë kur ende ishte fëmijë.

E këtë e ka zbuluar me foton e publikuar dje në rrjetet sociale. Këngëtarja shfaqet thuajse me të njëjtat tipare dhe flokët biond.

Do e kishit njohur nëse nuk do kishte emrin e etiketuar te foto?

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Disa vite para se të bëhej e famshme, publikohet foto e vjetër e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore