Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një ikonë në moshën 64-vjeçare (FOTO)

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Aktorja e famshme e Hollywood-it, Sharon Ston, është 64 vjeçe dhe në super formë. Përveçse ka fituar zemrën e publikut me rolet e saj të shumta në filma të ndryshëm, ajo ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen edhe me stilin elegant.

“Bright Side” ka zbuluar se çfarë e ndihmon yllin 64-vjeçar që të jetë ende në ikonë e stilit. Zbuloni se cilat janë truket e saj të modës që mund t’i përdorni edhe ju.

Modelet e shkurtra të flokëve të Sharon Stone janë bërë marka e saj

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo mund të veshë rroba të blera në tregun masiv në tapetin e kuq

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo shpesh vesh të bardha

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Asaj i pëlqen të mbajë syze dielli

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo i pëlqen kostumet me pantallona

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo nuk ka frikë të mbajë printe kafshësh

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo kompleton look-un e saj me doreza

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Ajo pëlqen të eksperimentojë me modën

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Aktorja beson se plakja nuk është asgjë për t'u turpëruar.

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore