Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Disa njerëz të shpifur që nuk kanë shpirt”/ Alvisa ka diçka për të thënë pas ndarjes nga Bashkimi: Kam luftuar pafund për të

“Disa njerëz të shpifur që nuk kanë shpirt”/

Vetëm pak ditë më parë, Bashkimi zbuloi përmes një postimi në rrjetet sociale se nuk ishte më me Alvisën. Sipas tij, ai kishte shpresuar që gjërat të shkonin mirë mes tyre, por më pas kanë vendosur që t’i japin fund lidhjes së tyre.

Lidhur me ndarjen e tyre kanë reaguar si konkurrentë ashtu edhe ish-konkurrentë të “Për’puthen”, ku duket se disa akuzojnë Alvisën për ndarjen e çiftit.

E teksa e akuzonin për gënjeshtër, mashtrim dhe tradhti, ajo reagoi mbrëmë përmes një postimi në “Instastory” ku shkruante: “Ku kanë arrit”. Por u duk sikur u pendua dhe e fshiu menjëherë.

“Disa njerëz të shpifur që nuk kanë shpirt”/

Alvisa nuk e ka lënë me kaq, pasi ka vendosur që të reagojë edhe njëherë ditën e sotme. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka postuar fotot e videot që ka së bashku me Bashkimin, për t’u thënë të gjithë atyre që nuk e besuan lidhjen e tyre, se ka qenë e vërtetë.

“Për klikime, për audiencë, për vëmendje apo për të prish imazhin tim... Disa njerëz të shpifur që nuk kanë shpirt. Siç e keni parë të gjithë jam rikthyer në emision për këtë djalë dhe kam luftuar pafund për të.

Nëse ato mashtrime do ishin të vërteta, s’kisha arsye pse të kthehesha (audiencë kisha, famë po, kështu që 0 mundësi). Jam rikthyer vetëm për atë dhe kam dashur që ajo njohje të finalizohesh, por jo gjithçka që duam bëhet.

Pavarësisht çdo gjëje e vlerësoj shumë. S’kam për ta hedhur kurrë poshtë ashtu siç tha edhe ai. Koha do të vërtetojë gjithçka, Zoti është lart.

Situata e krijuar? Nga kush? Pse? Hakmarrje??? Do flasim me kohë...”, shkruan Alvisa në postimin e saj.

“Disa njerëz të shpifur që nuk kanë shpirt”/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore