Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Disa gjëra që i ndjej nuk t’i them dot”, Kiara i “hap zemrën” Luizit pas debateve të djeshme (VIDEO)

“Disa gjëra që i ndjej nuk t’i them dot”, Kiara i

Pas debateve të vogla gjatë ditës së djeshme, Luizi dhe Kiara kanë vendosur që të sqarohen ndërsa po pinin kafen.

Luzi kërkon që Kiara të shprehet më shumë rreth ndjenjave të saj, ndërsa e ka pyetur edhe nëse a e ka dëmtuar lojën e saj në Big Brother.

Luizi: Problemi është se më the “nisa me ndje, na për njëri-tjetrin nuk kemi pse diskutojmë me njeri tjetër. The këtë?”

Kiara: Po

Luizi: Bukur!

Kiara: Edhe unë, ca gjëra që ndjej, nuk ti them dot.

Luizi: Po pse?

Kiara: Po sepse nuk mundem ore, kshu e kam tipin. Unë nuk t’i them dot akoma.

Luizi: Po këtë po pres unë.

Kiara: Po ti prit pra. Nëse ti lodhesh, nuk do ti them kurrë. Ku qëndron problemi këtu. Jo po bën lojë, jo po kshu… nuk jam për lojra unë o Luiz. Nuk i bëj dot, se po t’i bëja, do isha ku e ku.

Luizi: E di.

Kiara: Nuk i bëj do lojrat, se veproj me ndjenja, nuk veproj me lojë. Ti mund të jesh i llogaritshëm edhe për lojë.

Luizi: A mendon se të kam dëmtu?

Kiara: Jo, s’më ke dëmtuar

 

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore