Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me ngjashmëri të frikshme me Brad Pitt: Nuk më ecën me gratë (FOTO)

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me

Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se çdo njeri ka së paku 7 sozi nëpër botë. Ka shumë persona që të paktën një sozi e kanë gjetur, e ka të tjerë që ende nuk e di se në cilin cep të botës jeton sozia e tij.

Ndryshe nga njerëzit e thjeshtë, kur vjen puna te personazhet e njohur të ekranit duket se gjërat lehtësohen paksa. Duket se për ta është më e lehtë gjetja e personit që kanë ngjashmëri të madhe me ta.

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me

Së fundmi është gjetur sozia e aktorit të famshëm të Hollywood-it, Brad Pitt. Ai është Nathan Meads dhe siç vihet re nga fotot, ka një ngjashmëri të frikshme me të. 35-vjeçari ka treguar se shumë njerëz besojnë se ka lidhje gjaku me aktorin për shkak të ngjashmërisë së madhe që ato kanë.

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me

“Miqtë e mi filluan të më flisnin për ngjashmërinë time me Brad Pitt kur isha 20 vjeç. Për 10 vjet të gjithë e kanë vënë në dukje këtë aspekt. Unë kurrë nuk kam bërë asgjë për t’u dukur si ai. Me kalimin e kohës, kjo ngjashmëri është bërë gjithmonë diçka më e natyrshme”, ka rrëfyer Meads.

Ky i fundit ka shtuar se ngjashmëria me Brad ia ka bërë  jetën e tij sentimentale mjaft problematike.

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore