Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket “Zhade” në moshën 45-vjeçare (FOTO)

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

E mbani mend serialin brazilian “El Clone”? Ai ka qenë një nga serialet që bëri bujë në të gjitha trojet shqiptare.

Aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati mbërthyer shqiptarët pas televiziorit, duke fituar njëkohësisht edhe simpatinë për protagonisten kryesore.

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

Në fotot e publikuar nga aktorja, duket se nuk ka ndryshuar shumë që nga transmetimi i “Zhades”. Ajo paraqitet me një stil klasik, të bukur dhe duket tepër ekstravagante.

Tashmë, 45-vjeçarja nga fotot e publikuara në rrjetin e saj Instagram, lë përshtypjen e një vajze të re 20 vjeçare, dhe nuk tregon për moshën e saj. Përkundrazi, aktorja Giovanna Antonelli i ka hedhur pas vitet dhe shfaqet me plot stil dhe po aq e bukur si në serialin “El Clone”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonelli)

Së fundmi, aktorja e serialit “Zhadja”, Giovanna Antonelli, ka postuar një video në rrjetin e saj social Instagram për 13.5 milionë ndjekësit e saj, në të cilën shfaqet në palestër dhe duket më në formë se kurrë më parë.

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

Dikur shqiptarët “çmendeshin” pas saj, si duket

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore