Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon 'gjithçka' këngëtares shqiptare (FOTOT)

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

 

Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive me fotografi atraktive në rrjete sociale, me të cilat kujdeset të marrë vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan shumë të shkurtër, të bardhë.

Teksa po bënte fotografi në koridoret e hotelit ku po qëndron në Shqipëri, ajo provokoi me këmbët në fustanin e shkurtër.

Fustani i zbulonte shumë asaj dhe bënte që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore