Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Diçka po më vret"/ Blogerja shtatzënë vdes tragjikisht bashkë me të birin, pasi paralajmëroi fansat

"Diçka po më vret"/ Blogerja shtatzënë vdes

Vlogerja e njohur në Youtube Nicole Thea ka vdekur bashkë me fëmijën që mbante në bark si pasojë e një ataku në zemër, kanë bërë me dije familjarët e saj duke tronditur me këtë lajm.

Nicole, e cila ishte 8 muajshe shtatzënë me djalin e saj Reign, ndërroi jetë në shtëpinë e saj në Hexborough, Yorkshire, pasi iu ankua të dashurit të saj se kishte dhimbje të mëdha gjoksi dhe shpine.

Ylli i Youtube gjithashtu kishte thënë se kishte probleme me frymëmarrjen disa javë përpara tragjedisë.

Madje dhe në videot e saj në Youtube u kishte thënë 250 mijë ndjekësve të saj se diçka po e vriste. Nga raportimet e para thuhet se ajo vuajti një atak në zemër.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore