Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum ka shpenzuar... (FOTO)

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara të momentit.  Është fjala për Dhurata Dorë, e cila në repertorin e saj muzikor numëron me qindra këngë.

Përveç këngëve që tashmë janë kthyer në hit, Dhurata ka marrë gjithmonë vëmendjen edhe për stilin e saj unik. Në çdo videoklip apo dalje publike, ajo shfaqet elegante dhe shumë trendi.

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Para disa kohësh, këngëtarja publikoi këngën e re me titull, “Mi Amor”. Ajo nuk erdhi vetëm, por në bashkëpunim me reperin e dashur për publikun, Noizy.

Në klipin e kësaj këngëve, Dhurata tërhoqi shumë vëmendjen edhe me veshjet e saj, të cilat u pëlqyen dhe u komentuan gjatë nga fansat e saj.

Faqja “Shqip Closet” ka shkruar se vetëm një kostum i markës ‘Channel’ në të cilin u shfaq në klip thuhet se kushton 4 mijë euro.

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Dhurata Dora nuk kursehet për veshjet, vetëm për një kostum

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore